KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13431094

nr 1343 1094

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Stockholmsmotiv, 24x20cm

måndag 24 augusti 2020
kl 20:15:09

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm